TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...
TURKUAZ

Türkiye'nin Paylaşım Merkezi


  Kara çarşafa rozete anketler ne diyor?

  Paylaş
  avatar
  (psiko m@k)
  Site Kurucusu
  Site Kurucusu

  Erkek
  Kaplan
  Mesaj Sayısı : 1034
  Yaş : 32
  Nerden : KÜTAHYA
  Ruh Hali :
  Kayıt tarihi : 06/07/08
  261108

  Kara çarşafa rozete anketler ne diyor?

  Mesaj tarafından (psiko m@k)  CHP'nin kara şarşafa yönelik açılımına seçmen ne diyor ? İşte son seçim anketi.


  Çarşafa CHP'li seçmen yorumu

  CHP'nin çarşaf açılımını herkes konuştu. Peki CHP'li seçmen ne diyor? İşte yanıtı!

  Political Researcher Strateji Geliştirme Merkezi tarafından yapılan anket, CHP Genel Başkanı Deniz ******’ın çarşaflı kadınlara CHP rozeti takmasına CHP’ye oy verecek kesim başta olmak üzere olumlu bakıldığını ortaya koydu.

  CHP Genel Başkanı Deniz ******’ın yeni ilçe olan Sultangazi’deki Hamza Yerlikaya Spor Salonu’nda partisine katılımlar dolayısıyla düzenlenen törende çarşaflı kadınlara rozet takması eleştiri alırken, Political Researcher Strateji Geliştirme Merkezi’nin yaptığı “Gündem Araştırması” isimli anket, “rozet” konusuna olumlu bakıldığını ortaya koydu.

  16 Büyükşehir Belediyesi faaliyet alanında 21-23 Kasım tarihlerinde yapılan ankete 2 bin 862 kişi katıldı.
  Ankete katılanların oy vermeyi düşündükleri siyasi partiler ise şöyle:

  AK Parti % 26.4
  CHP % 19.3
  MHP %11.2


  CHP’YE OY VERECEK OLANLAR “ROZET” DURUMUNU OLUMLU BULUYOR

  Ankete katılanlara, “CHP Genel Başkanı Deniz ******’ın tesettürlü bayanlara rozet takmasını nasıl karşılıyorsunuz?” sorusu sorulurken, CHP’ye oy vereceğini belirtenlerin yüzde 77.1’i olumlu karşıladığını söyledi. CHP’ye oy vereceklerini belirtenlerin yüzde 12.5’i durumu olumsuz olarak görürken, yüzde 10.4’ü kararsız olduğunu söyledi.

  AKP’ye oy vereceklerini belirtenlerin ise yüzde 46.1’i durumu olumlu olarak gördüğünü belirtirken, yüzde 36.9’u olumsuz olarak karşıladığını, yüzde 17’si ise kararsız kaldığını bildirdi.

  MHP’ye oy verecek olanların ise yüzde 63.8’i durumu olumlu gördüğünü, yüzde 23.7’si olumsuz gördüğünü, yüzde 12.5’i ise kararsız olduğunu açıkladı.

  Ankete katılanların genelinde ise CHP Lideri ******’ın çarşaflı bayanlara rozet takmasına olumlu bir bakış var. Ankete göre, halkın yüzde 58.3’ü durumu olumlu olarak karşılarken, yüzde 26.1’i ise olumsuz gördüğünü söyledi. Halkın yüzde 15.6’sı ise hala durum konusunda kararsız.

  Ankete göre, halkın yüzde 55.1’i CHP’nin tavrının doğru olduğunu ve desteklenmesi gerektiğine inanırken, samimiyetine inanmayanların oranı da yüzde 24.5 oldu. CHP’nin tavrının toplumsal barışa hizmet edeceğine inananların oranı ise yüzde 65,4’ü bulurken, yüzde 17.7’si ise toplumsal barışa hizmet edeceğine inanmıyor.


  KAYNAK : HABER3
  Bu yazıyı burda paylaş : diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  Yorum yok.


   Forum Saati Çarş. Ocak 16, 2019 6:07 am