TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

Join the forum, it's quick and easy

TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

TURKUAZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TURKUAZ

Türkiye'nin Paylaşım Merkezi

13 yaşındaki kızı sigara parasına sattılar!

KRAL71
    KRAL71
    DENETÇİ
    DENETÇİ

Erkek
    Sıçan
    Ruh Hali : 13 yaşındaki kızı sigara parasına sattılar! Uzgun10
    210708

13 yaşındaki kızı sigara parasına sattılar! Empty 13 yaşındaki kızı sigara parasına sattılar!

Mesaj tarafından KRAL71

Gaziantep'ten kaçırılarak Antalya'ya getirilen 13 yaşındaki N.T.'yi yüzlerce kişiye sattılar.Olay polise gelen bir ihbar telefonuyla ortaya çıktı. 3 ay önce memleketi Gaziantep'te markete giderken bir otomobile bindirilerek kaçırılan N.T., Antalya'ya getirildi. Burada önce uyuşturucuya alıştırılan kız, daha sonra erkeklere pazarlanmaya başlandı. Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne gelen ihbar üzerine harekete geçen polis, Burhanettin Onat Caddesi üzerinde bulunan bir eve baskın düzenledi. Baskında N.T. kurtarılırken, Salih Arslan ve Mehmet Tonuş yakalandı. N.T. kendisini kurtaran kişilerin polis olduğuna uzun süre inanmadı. Polis kimliklerini gördükten sonra ağlamaya başlayan küçük kız, tüm yaşadıklarını anlattı.

10, 15 veya 20 YTL karşılığında yüzlerce erkekle birlikte olmaya zorlandığını belirten N.T., “İki kişi beni kaçırdı ve önce uyuşturucu içmeye zorladı. Uyuşturucuya alıştım. Bu arada bana önce kendileri tecavüz etti, ardından da para karşılığında yüzlerce erkeğe sattılar. 10 YTL, 15 yada 20 YTL karşılığında 3 ayrı evde beni yüzlerce erkekle birlikte olmaya zorladılar. Bazen sigara parasına bile beni satıyorlardı” diye konuştu.

Küçük kız polis tarafından koruma altına alındı ve psikiyatrik tedavi görmeye başladı. Polisteki sorguları tamamlanan 2 zanlı ise, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

KAYNAK : Milliyet
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Mesaj Salı Tem. 22, 2008 5:17 pm tarafından özkan

Adi şerefsizler hiç Allah korkusu da yok millette.Bunları meydanda yakıcaksın
    kutsalay

Mesaj Perş. Tem. 31, 2008 9:58 pm tarafından kutsalay

meydana gerek yok yakarsan acısı çabuk diner..
    alaya götürüp sıradan geçireceksin

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 2:34 pm