TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

Join the forum, it's quick and easy

TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

TURKUAZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TURKUAZ

Türkiye'nin Paylaşım Merkezi

1 asker şehit oldu, 1'i asker 2 kişi yaralandı.

KRAL71
    KRAL71
    DENETÇİ
    DENETÇİ

Erkek
    Sıçan
    Ruh Hali : 1 asker şehit oldu, 1'i asker 2 kişi yaralandı. Uzgun10
    250908

1 asker şehit oldu, 1'i asker 2 kişi yaralandı. Empty 1 asker şehit oldu, 1'i asker 2 kişi yaralandı.

Mesaj tarafından KRAL71

1 ASKER ŞEHİT OLDU, 1'İ ASKER 2 KİŞİ YARALANDI.

Hakkari'de patlama: 1 şehit
    Hakkari'de uzaktan kumandalı patlayıcı düzeneğin patlatılması sonucu 1 uzman çavuş şehit oldu.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde meydana gelen patlamada, 1 uzman çavuş şehit oldu. 1'i asker, 2 kişi de yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi'nde bir binanın duvarına bırakılan uzaktan kumandalı patlayıcı, iftar saatinin olduğu 18.15'te, evlerine gitmekte olan uzman çavuşların geçişi sırasında patladı.

Patlamada, 1 uzman çavuş şehit oldu. Diğer uzman çavuş ile yoldan geçen Selim Yaşar adlı vatandaş yaralandı.

Yaralılar, Yüksekova Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Bomba uzmanı ekipler, ikinci patlayıcı düzeneğine karşı geniş çaplı çalışma başlattı.

ŞEHİT OLAN VE YARALANAN ASKERİN KİMLİKLERİ BELİRLENDİ

Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki patlamada, şehit olan ve yaralanan askerin kimliği belirlendi.

Cumhuriyet Mahallesi'nde bir binanın duvarına bırakılan bomba, evlerine gitmekte olan uzman çavuşlar Ragıp As ile İlyas Acar'ın geçişi sırasında patladı.

Patlamada, Almanya doğumlu Ragıp As (38 ) yaşamını yitirdi. Uzman çavuş İlyas Acar (34) ile yoldan geçen Selim Yaşar adlı vatandaş yaralandı.

ŞehitLerimize Allahtan RAhmet KederLi ailelerine baş sağlığı diliyorum.
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Mesaj C.tesi Eyl. 27, 2008 4:38 pm tarafından se@my

Başımız sağolsun...

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 7:36 pm