TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

Join the forum, it's quick and easy

TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

TURKUAZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TURKUAZ

Türkiye'nin Paylaşım Merkezi

Hakkari Yüksekova'da bombalı saldırı !

KRAL71
    KRAL71
    DENETÇİ
    DENETÇİ

Erkek
    Sıçan
    Ruh Hali : Hakkari Yüksekova'da bombalı saldırı ! Uzgun10
    310708

Hakkari Yüksekova'da bombalı saldırı ! Empty Hakkari Yüksekova'da bombalı saldırı !

Mesaj tarafından KRAL71

Hakkari'nin Yüksekova'da, üç katlı binanın önüne konulan bomba, büyük bir gürültüyle patladı.
    Patlama, dün saat 22.00 sıralarında, ilçenin İpek Yolu Caddesi üzerinde bulunan Sabancı İlköğretim Okulu karşısındaki Sarı Apartman'ın önünde meydana geldi.
    Kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce, 3 katlı binanın yanına konulan ve ses bombası olduğu belirtilen bomba, büyük bir gürültüyle patladı.
    Patlamada, herhangi bir can kaybı olmazken, binada maddi hasar meydana geldi. Patlamanın şiddetiyle camların kırıldığı binada oturanlar büyük bir panik yaşadı.
    Olayda, binanın yaklaşık 20 metre uzağındaki evde bulunan 18 yaşındaki N.K., kırılan camlar nedeniyle yaralandı. Hastaneye kaldırılan N.K.'nın, ayakta tedavi edildiği, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
    Olaydan hemen sonra bölgeye çok sayıda özel harekat timleri ve polis ekipleri sevk edildi. Bombanın kimler tarafından bırakıldığının belirlenebilmesi için geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı. ( 31 Temmuz 2008 10:21 )

KAYNAK : HABER3
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Yorum yok.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:02 pm