TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

Join the forum, it's quick and easy

TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

TURKUAZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TURKUAZ

Türkiye'nin Paylaşım Merkezi

Bir sapık baba da İngiltere'den...

(psiko m@k)
    (psiko m@k)
    Site Kurucusu
    Site Kurucusu

Erkek
    Kaplan
    Ruh Hali : Bir sapık baba da İngiltere'den... Calisi10
    261108

Bir sapık baba da İngiltere'den... Empty Bir sapık baba da İngiltere'den...

Mesaj tarafından (psiko m@k)

İki kızına 25 yıl boyunca tecavüz eden sapık baba, müebbet hapse çarptırıldı.

Sheffield Ceza Mahkemesi, 56 yaşındaki adamın iki kızına yıllarca kötü davrandığı ve onları 19 kez hamile bıraktığına kanaat getirdi. Avukat Nicholas Campbell, iki kız kardeşe tecavüzlerin 8 yaşlarına gelince başladığını söyledi.
    Talihsiz kızların bu uzun süreçte defalarca çocuk düşürdüğü ve kürtaj olduğu, ancak doğurdukları 9 çocuktan ikisinin doğum sırasında öldüğü bildirildi.

İngiliz yasaları gereği baba ve kızlarının adları açıklanmadı.

KAYNAK : HABER3

** Bilerek büyük yazdım.Bizim ülkemizde de anında karar alan kışkırtıcı cezaların anında verildiği düzgün bir hukuk sistemimiz ve hukukçularımız olsa keşke. Tacizciye hırsıza en büyük cezaların verildiği.

Adamı kurtarmak için anında çıkan yasa değişiklikleri olmadan yaşayabilsek keşke.

**PKK benim askerimi öldürüyor.Sivil halkı huzursuz etmek için herşeyi yapıyor.Senin özgürlüğüne,bayrağına,namusunai,TSK ya tacizde bulunuyor. Sen pişman olan gelsin sizi affedelim topluma kazandıralım diyosun.
    ***Bunu diyen uygulayan adamlar size soruyorum eşinize bacınıza tecavüz eden ananızı babanızı sokakta öldüren adamı da affedip topluma kazandıracak mısınız?
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

KRAL71

Mesaj Perş. Kas. 27, 2008 11:30 am tarafından KRAL71

Allah bin türlü belasını versin. O... çocuğu. İşte hukuk sistemi budur bizimki suçluları pof poflama sistemiYazıklar olsun yaa.Kaç tane suçlu elini kolunu sallaya sallaya suç işlemeye devam ediyor.

Hukuk sistemini,yasaları ,anayasaları herşeyi komple değiştirmek gerek.

PKK hakkında pişman olan gelsin sizi topluma kazandıralım diyen devlet büyüğünü de asmak lazım....

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 4:06 pm