TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

Join the forum, it's quick and easy

TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

TURKUAZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TURKUAZ

Türkiye'nin Paylaşım Merkezi

Garfield Komedi Festivali (2008) 29 Ağustos'ta Vizyonda

(psiko m@k)
    (psiko m@k)
    Site Kurucusu
    Site Kurucusu

Erkek
    Kaplan
    Ruh Hali : Garfield Komedi Festivali (2008) 29 Ağustos'ta Vizyonda Calisi10
    310808

Garfield Komedi Festivali (2008) 29 Ağustos'ta Vizyonda Empty Garfield Komedi Festivali (2008) 29 Ağustos'ta Vizyonda

Mesaj tarafından (psiko m@k)

Garfield Komedi Festivali (2008) 29 Ağustos'ta Vizyonda Kedab3

Vizyon tarihi: 29 Ağustos 2008

Yönetmen: Mark A.Z. Dippé, Kyung Ho Lee

Senaryo : Jim Davis

Müzik:Kenneth Burgomaster

Tür: Animasyon

Yapım: ABD, Güney Kore 2008 (Renkli)

Dil: İngilizce, Türkçe

Dağıtıcı Firmalar: UIP

Garfield, çizgi roman dünyasının, en eğlenceli performansının ödüllendirildiği, en uzun soluklu yarışma “Komedi Festivali”nde uzatmalı sevgilisi Arlene ile birlikte bugüne kadar defalarca birincilik ödülünü kazanmıştır.

Ancak bu yıl Garfield tek başına yarışmak zorunda kalır. Çünkü çizgi roman dünyasına yeni adım atan yakışıklı kedi Ramone çok kısa sürede ortalığı kasıp kavurmakla kalmamış, inanılmaz bir hızla çok sayıda hayran edinmiş ve bu arada Garfield’ın uzatmalı sevgilisi Arlene’in de kalbini kazanmıştır. “Yükselen değer” Ramone ile Arlene’in birlikte sergilediği tango dansının izleyicilerin büyük beğenisini ve takdirini kazanması üzerine Garfield ümitsizliğe kapılır ve eski popülerliğini elde edebilmek için çareler aramaya başlar.Bu amaçla da Garfield ile sadık dostu Odie, Garfield’a “Komedi Festivali” Birincilik Ödülü’nü kazandıracağı söylenen efsanevi “komik su”yu bulmak için bir yolculuğa çıkarlar. Bu suyun, dünyanın ilk komedyeni Freddy Frog’u yarattığı söylenmektedir.
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Yorum yok.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 12:13 am