TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

Join the forum, it's quick and easy

TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...

TURKUAZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TURKUAZ

Türkiye'nin Paylaşım Merkezi

Suna Pekuysal'a gözyaşlarıyla veda...

KRAL71
    KRAL71
    DENETÇİ
    DENETÇİ

Erkek
    Sıçan
    Ruh Hali : Suna Pekuysal'a gözyaşlarıyla veda... Uzgun10
    250708

Suna Pekuysal'a gözyaşlarıyla veda... Empty Suna Pekuysal'a gözyaşlarıyla veda...

Mesaj tarafından KRAL71

Suna Pekuysal'a gözyaşlarıyla veda... Sunakb8

Kalça kırığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Suna Pekuysal için ilk tören Fatih'teki Reşat Nuri Gültekin Sahnesi'nde gerçekleştirildi. Törene Pekuysal'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra çok sayıda meslektaşı katıldı.
    Tiyatro sanatçıları Haldun Dormen, Zihni Göktay, Kenan Işık, Halit Akçatepe, Hümeyra törene katılanlar arasında yer aldı. Sahneye gelerek mum yakan meslektaşları, Pekuysal'ın Türk bayrağına sarılı tabutu başında gözyaşı döktü. Konuşma yapan sanatçının oğlu Sait Ali Köknar, tiyatronun kendi hayatında büyük bir yeri olduğunu söyledi.
    Köknar, "Tiyatro bana katil olmanın, aç olmanın ne olduğunu bana yaşattı. Tiyatro beni özgürleştirdi. Bir insan olarak neler yapabileceğimi, sınırlarımı ve ufkumu tanıttı. Benim annem bir çok karaktere can verdi, bana da can verdi. Yaşasın Suna Pekuysal, yaşasın tiyatro" dedi. Törenin ardından Pekuysal'ın cenazesi, sevenlerinin gözyaşları arasında Ataköy 5. Kısım Camii'ne gönderildi.
    (24 Temmuz 2008 13:50)

KAYNAK : HABER3
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

(psiko m@k)

Mesaj C.tesi Tem. 26, 2008 3:32 pm tarafından (psiko m@k)

Gerçekten çok iyi bir sanatçıydı.Allah rahmet eylesin.
    BuRcU

Mesaj Paz Tem. 27, 2008 3:17 pm tarafından BuRcU

haberi bu siteden öğrendim cok üzüldüm.mekanı Cennet olsun.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:37 pm